/ tombaksan
0553 754 70 40

TOMBAKSAN KURULUŞ VE VİZYON

Tombaksan firmamız Ali İhsan Tombak tarafından 11 Mart 1997 tarihinde Ankara - Ostim merkezli olarak kurulmuştur. 2008 yılından bu yana ise üretim faaliyetlerini Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde yürütmekteyiz. Kurulduğumuz andan itibaren, flanş üretimin aşamalarını başarıyla gerçekleştirmekle birlikte 21 yıllık üretim tecrübemizle, ürettiğimiz ürünlerde kalite ve kullanım kolaylığını esas kabul etmekteyiz. Flanş üretiminin yanı sıra çalışma alanlarımıza uygun sertifikalar ve belgelerle güvenilirlik-geçerliliğimizi arttırmakta ve her geçen gün yenilenen gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Flanş üretiminde vizyonumuz, sunduğumuz ürün çeşitliliği ve ihtiyaca uygunluk prensibiyle her türlü ürün talebinize cevap verebilmektir.

FLANŞ ÜRETİMİ NEDİR?

Flanş: makine, tesisat ve borularda sızdırmaz şekilde birbirine bağlamaya yarayan halka şeklindeki metal üründür. Flanş kullanımının amacı, iki parça arasında sızdırmazlık sağlayarak birleştirmeyi sağlamaktır. Flanşlar çeşitli malzemelerden elde edilebilir.  Genel olarak Çelik, pirinç, dökme demir veya polietilenden üretilirler. Flanşlar çelikten üretildiğinde basıncı yüksek alanlarda da kullanılabilir. Uluslar arası standartlarında üretilen flanşlarımız standart  ölçülerde imal edildiği için tüm sistemlere uyumludur.

MİSYONUMUZ VE ÜRETİM KALİTESİ

Tombaksan flanş üretiminin hedefi kaliteyi ön planda tutarak müşterilerine, istediği ürün ve hizmeti hak ettikleri kalite, hız ve maliyette ulaştırabilmektir. Kalitenin yanı sıra ekonomik ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilen flanş üretiminde müşterilerimizin gereksinimlerine uygun ürünler sunarak kalitede lider olmayı hedeflemekteyiz. 

Tombaksan flanş üretimi olarak farkımız tecrübemizden kaynaklanmakta olup, yılların vermiş olduğu çalışma disiplini ile sahip olduğumuz ürün standartlılarını sizler için bir araya getirmekteyiz. Geniş üretim kapasitesi ile kolay ulaşılabilirliği ve ürünlerin ihtiyaçlar dâhilinde temininde gösterdiğimiz hassasiyetle flanş üretiminin önde gelen markası olmanın gururunu taşımaktayız.